Srdečně Vás zvu na Naam jógu pro pedagogické a sociální pracovníky v Litoměřicích. Za finanční podpory Nadace Plné vědomí.
Každou středu v čase 18:30 – 19:45.
Na adrese:
Fügnerova 1, 412 01 Litoměřice
+ Poslední úterý v měsíci Naam meditace (pouze práce s dechem a zpěv manter) v čase 19:00 – 20:00 v prostorách Ateliéru V&M – Mírové náměstí 41/19, Litoměřice.
Lekce jsou určené pro cílovou skupinu pedagogických (učitelé, asistenti a vychovatelé) a sociálních pracovníků (také psychologové, pracovníci v sociálních službách a další) v Litoměřicích a okolí. Kapacita míst je omezena. Prosím o včasné přihlášení (nejpozději ten den do 16 hod) formou SMS na telefonní číslo 606242959 a nebo zprávu emailem: veronika606@seznam.cz
Lekce jsou zdarma díky finanční podpoře Nadace Plné vědomí + příspěvek na pronájem prostor ve výši 50 Kč za osobu na lekci.

Vhodné pro ženy i muže.

Pár slov o Naam józeJe spojení dynamického cvičení, protahování, dechových technik a zvukových vibrací, které probouzí samoléčící schopnost těla a harmonizují ho. Pravidelné cvičení Naam jógy pomáhá rozproudit životní energii, posiluje vnitřní podstatu a dodává klid mysli. Současně harmonizuje náš imunitní, nervový a endokrinní systém, čistí naši krev a nalaďuje nás na naše srdce. Čekají nás jednoduché a praktické techniky, které zvládne každý v jakémkoli věku bez ohledu na fyzické predispozice. Jedná se o efektivní cvičení, které vede k uvolnění stresu, dosažení plného zdraví, spokojenosti a radosti, a také předchází předčasnému stárnutí a syndromu vyhoření.

Na lekci si sebou vezměte: čistou vodu, karimatku a ideálně také deku a polštářek.
V případě jakýchkoli otázek volejte či pište.

Těším se na shledání, s láskou a radostí Veronika Vernerová