TĚLO ZPÍVÁ

Jedná se o vedené léčení ve stavu théta vln, kdy skrze vibrace svého hlasu máte možnost uvolnit své potlačené emoce, ať už z těla, srdce, jakýchkoli orgánů, tak také čaker.


Probíhá videohovorem nebo osobně, cca 90 minut, kdy Vás skrze meditaci dovedu do léčivé hladiny theta vln, a vy skrze záměr necháte rozezvučit svůj hlas, tak aby se skrze Váš hlas uvolňovaly usazené, potlačené emoce. Mým úkolem je vytvářet Vám bezpečný prostor, a odpozorovávat, jak energie odchází z vašeho těla. Vše bude příjemné, uvolňující. Není potřeba řešit, zda umíte nebo neumíte zpívat. V rámci hovoru se lze zaměřit na emoce, které jsou potlačené v srdci, páteři, svalech, jednotlivých orgánech, ale také na čakry.


Cena za sezení: 1600 Kč (60-90 minut)

Tato technika vychází z metody Thetahealing, vytvořili ji bratři – Ron Paz a Noam Paz s požehnáním Vianny Stibal.

Popis metody: Její použití umožňuje projevit hluboký žal a smutek, které se mohou v člověku hromadit a brzdit procesy uzdravení, zhmotňování a duchovního růstu. Lidé totiž mají pocit, že nemají prostor, ani oprávnění se svobodně vyjádřit. Píseň srdce spolu s milostí Stvořitelovy bezpodmínečné lásky umožňuje procesu uzdravení, aby se dostal za hranice analytické mysli.

Zvuky produkované při technice píseň srdce umožňují, aby zadržovaná negativní energie byla plynule uvolněna z těla a aby se tak otevřel prostor pro nový proud energie bezpodmínečné lásky a léčení, při současném pozitivním vlivu zvukových vln na všechny buňky těla a různé orgány.

Role terapeuta který Vás provází svou přítomností, pozorováním a podporou pomáhá klientovi, který technikou provádí, aby byla přítomna se svými takzvanými „negativními“ emocemi, vědomě je uvolňovala v bezpečném prostředí.