TĚLO, SRDCE ZPÍVÁ - LÉČENÍ VE STAVU THÉTA

Cítíte potlačené emoce ve svém těle? Častou bolest na srdci?

Neprojevujete své city? Neventilujete své emoce? Bojíte se svobodně vyjádřit? Užíráte se tím, co bylo?

Vyzkoušejte vedené léčení ve stavu théta vln, kdy skrze vibrace svého hlasu uvolníte své potlačené emoce – z těla, srdce, orgánů i čaker. Vědomě se tak zbavíte potlačených emocí a bolestí v bezpečném prostředí.

Tato technika vychází z metody Thetahealing® a její použití umožňuje projevit hluboký žal a smutek, které se mohou v člověku hromadit a brzdit procesy uzdravení, zhmotňování a duchovního růstu.

Zvuky produkované při technice píseň srdce umožňují, aby zadržovaná negativní energie byla plynule uvolněna z těla. Tím se otevírá prostor pro nový proud energie bezpodmínečné lásky a léčení. Pozitivní vliv zvukových vln pociťují všechny buňky těla, orgány i čakry.

"Veronika si mě přímo zavolala tím, že jsem byla zvědavá na její terapii Tělo zpívá. Nevěděla jsem, co očekávat, ale byl to pro mě zvednutí z komfortní zóny, protože zpívat? Terapie probíhala ve velmi přátelském (řekla bych, až v kamarádském) avšak profesionálním duchu. Po celou dobu jsem se cítila velmi přirozeně a uvolněně a hlavně v důvěře ve vedení Veroniky. Veronika mi po celou dobu držela energii a byla mou oporou. A světe div se, já jsem se "rozezvučela". Po terapii jsem se cítila jako v božské energii, plno zbytečných balvanů se uvolnilo. Veroniko, moc Vám děkuji za Váš přínos."
Andrea

Jak technika Tělo zpívá probíhá?

·        Osobně, nebo videohovorem.

·        Skrze meditaci vás dovedu do léčivé hladiny theta vln.

·        Vy skrze záměr necháte rozezvučit svůj hlas tak, aby se uvolňovaly usazené a potlačené emoce.

·        Během terapie vám vytvořím bezpečný prostor a budu pozorovat, jak energie z vašeho těla odchází.

·        Vše bude příjemné a uvolňující.

 

·        Není potřeba řešit, zda umíte nebo neumíte zpívat. 

 

Cena za sezení: 1800 Kč (60-90 minut)