Drahé maminky a tatínkové, ráda bych nabídla své zkušenosti jako pomocnou ruku Vám rodičům.

Trápí se Vaše dítko či náctiletý s něčím a vy už nevíte, jak mu pomoci? Má problémy ve škole? Nemluví s Vámi? Něco ho trápí a nedokáže o tom mluvit? Je pro něj těžké odloučení od Vás? Má problémy s jídlem či se sebepoškozováním? Či by mu pomohlo si o čemkoliv popovídat s někým dalším?

Jsem sociální a speciální pedagog a nabízím terapie pro děti, jako možnost být jim pomocníkem či průvodcem na jejich cestě. Dětem mohu pomoci skrze povídání, malování, automatickou kresbu, mohu je naučit, jak pracovat se svým dechem a hlavně jim pomoci s jejich strachy a bloky metodou Thetahealing® se kterou mám skvělou zkušenost s dospělými.

Děti mne dříve hodně provázely, po celou dobu studia pedagogické školy a později vysoké jsem děti hlídala, později jsem pracovala jako učitelka ve školce a vychovatelka v dětském domově. Vždy mne ale více bavila individuálnější práce s dětmi. Také dokážu mít skvělý vztah s náctiletými, jelikož mne ještě dokážou brát jako vrstevníka.

Zaujalo Vás to? Napište mi a domluvíme se soukromě více 😊. Ze všech stran slyším, jak dětských psychiatrů a psychologů je nedostatek a jsou dlouhé čekací doby a tak bych tu ráda byla ku prospěchu a podávám pomocnou ruku.

Jen určitě, je důležité, aby dítko do toho šlo dobrovolně, aby to bralo jako super čas, kdy mu může být pomoženo.

Zaváděcí cena 500 Kč / 60 minut. Lze osobně v Litoměřicích a nebo online videohovorem.

V případě zájmu je možné zakoupit zvýhodněný balíček: 5 sezení (5x 60 minut) – 2300 Kč a nebo 10 sezení (10x 60 minut) – 4500 Kč. Platnost balíčku je 6 měsíců od zakoupení a je nepřenosný na jiné dítě.

Zpětná vazba od maminky 8leté Ester, která zažila terapii pro děti přes videohovor.
"Terapie pro děti dceři prospěla. Potíže, se kterými se potýkala, polevily již po prvním sezení.
Před samotnou terapií jsme si vyměnily zprávy. Dopředu jsem věděla, jak bude on-line sezení probíhat. Setkání bylo milé, dcera se rychle uvolnila a ochotně spolupracovala. 
Ze získaných dovedností čerpáme a dcera by si ráda setkání zopakovala. Jsem ráda, že jsme zvolili cestu s Veronikou 🙂"
Děkujeme, Petra a Ester
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.