Indická masáž hlavy je jemné léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzický i psychicky harmonizuje organismus.

Účinky: úleva od bolesti, odblokování životní energie, zmírnění očního napětí, pomoc při bolestech hlavy a migrénách, podpora činnosti nervového systému, povolení svalstva vlasové pokožky, zlepšení kvality vlasů, odstranění poruch spánku a nespavosti, zlepšení koncentrace, jasnější myšlení.

Tato masáž má vliv nejen na vaše fyzické, ale i na mentální zdraví. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese.  Celkově blahodárně působí na psychiku, navazuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody. Masáž se provádí na sucho (bez oleje); klient sedí na židli, masírují se záda, šíje, hlava; ke konci si klient lehne na záda a pokračuje se s masáží obličeje a uší. Prosím ženy, aby na tuto masáž neměly přelakované vlasy.

Cena masáže hlavy (60 min) – 600 Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.