Reference Thetahealing®

Terapeutické sezení Thetahealing® videohovorem

Léčení s Veru je pro mě vždy úžasně průlomové, zažila jsem s ní několik videohovorů a vždy mě vedla velmi rychle a efektivně ke kořeni problému. Cítila jsem se podporovaná a přitom mě nikdy nenechala dlouho se utápět v nízkých energiích. Pracuje s chirurgickou přesností a efektivitou, což mi naprosto vyhovuje. Žádné dlouhé štráchy, přeprogramovat a jedeme dál. Terapeutek jsem již zažila více, každá pracuje trochu jinak, i v rámci Thety. Veru pracuje láskyplně a lze jí plně důvěřovat. Sezení s ní jsou momentálně jedním z největších přínosů pro můj život. Doporučuji každému, kdo je připraven podívat se pod svůj imaginární koberec, kam si již léta zametá vše, na co je bolestivé se podívat.

Barbora

Poslání léčení Thetahealing® telefonicky

Veronikou jsem zažila Thetahealing. Před sezením jsem vůbec nevěděla jak to bude probíhat, ale Verunka mi vše krásně nastínila a mohlo se začít. Bylo to překvapivě jemňounké, takove jemnocitné. Nepřišla jsem si řešit nic konkrétního, spíše se tak nějak vyladit a případně prozkoumat, kde to drhne. Narazily jsme na témata, u kterých jsem si myslela, že už je mám zpracované, ale ne. Vykoukla na mě z úplně jiného úhlu a já byla šťastná, že jsem díky Verunce uviděla jinou perspektivu a mohla k nim přistupovat nově. Po sezení jsem se cítila tak lehoučká a spokojená, plná lásky a záře. Vřele doporučuji. A Veru, tobě moc děkuji.

Tereza

Terapeutické sezení Thetahealing® osobně

Než jsem šla k Verče, měla jsem zkušenost s vodní terapií kde se mi „otevřeli“ rodiče. Volalo mě to k Verče tak jsem se k ní objednala. S théta healing léčením to byla moje první zkušenost. Musím říct, že to bylo silné, ale na druhou stranu úžasné. Vlastně si „jen“ povídáte, ale není to jen povídání. Měla jsem u Verči dvě sezení. Obě jsem probrečela. Zjistila jsem kolik si toho člověk “ nese“ z dětství a jak moc ho to ovlivňuje a neuvědomuje si to. Líbilo se mi, že Verča nikam nespěchala a udělala si na mě čas. Moc děkuji

Petra

Poslání léčení + terapeutické sezení Thetahealing® videohovorem

„Nemusíš tomu věřit, stačí, že to funguje.“ Tak přesně tímhle mě Theta healing zaujal. Stejně jako tím, že se dá provádět i na dálku, takže jsem se rozhodla to vyzkoušet. Na sezení jsem šla s tím, že bych se ráda podívala na svůj vleklý fyzický problém, který vzdoruje nesčetným klasickým i alternativním pokusům o návrat ke zdraví. Na úvod mi Verča vysvětlila, jak to bude probíhat a pustily jsme se do toho. Na světlo vylezly velmi zajímavé věci, a snad poprvé od doby, co se to snažím řešit, jsem zahlédla vizuální „podobu“ svých obtíží: vzteklou, příšerně utýranou chlupatou bestii s kožichem ze špičatých, černomodrých, lesklých ostnů. Že by zraněné vnitřní dítě? A nebo trauma, které nechce pustit nikoho a nic dovnitř, ani ven? S Verčou jsme se dohodly, že by si to zasloužilo další sezení, a že si dáme ještě jedno kolo, o pár týdnů později, tentokrát přes Zoom. Bylo to opět velmi intenzivní a dostaly jsme se ke třem vzpomínkám z dětství, které jsem vždycky vnímala jako velmi ponižující a traumatické. V kostce šlo v podstatě vždy o hrubé překračování mých hranic, ale v jednom případě se to přímo dotýkalo jednoho z mých zdrojů radosti: schopnosti tvořit. Spolu s Verčou jsem požádala o návrat odštěpených segmentů mé duše, což byl pro mě jeden z nejsilnějších momentů; měla jsem pocit, že se mi něco dlouho ztraceného vrací zpátky a já se cítím víc úplná. Další, co bych vyzdvihla, bylo odebrání emočního náboje ze zmíněných situací. Je to zvláštní, když při vzpomínce na to, co se stalo, najednou poprvé v životě necítíte hněv, stud, ponížení ani smutek. Po sezení jsem se prospala a pár dnů se cítila unavenější, takže poté si určitě neplánujte nic důležitého. Komu bych Theta healing doporučila? Každému, kdo se nebojí ponořit se do temných a bolestivých míst své minulosti, vynést je na světlo a dovolit si nechat je odejít. A proč právě s Verčou? Verča vás nejen celou dobu drží a provází i do těch temných a nepříjemných míst, ale hlavně jí na vás záleží. Nikdy terapii neukončí, protože „čas už vypršel“, zatímco vy jste ještě rozsekaní a potřebujete doskládat zpátky. Také o vás pečuje i pár dní poté, kdy zjišťuje, jak jste na tom. Pokud tedy hledáte laskavou, a přitom pevnou průvodkyni, Verča je ta pravá.

Katka

Poslání léčení Thetahealing® + terapie pro dítě videohovrem

Měla jsem možnost vyzkoušet Thetahealing. O této metodě jsem moc nevěděla, proto jsem byla překvapená velmi příjemným průběhem. Téma, které jsme řešily se týkalo mé práce s klienty. Odpoledne pak následovaly schůzky s klienty, které dopadly nad očekávání dobře. Muselo to tedy zabrat. Moc děkuji Veronice za proces! A protože syn (10 let) řešil aktuálně celodenní bolest hlavy, hned jsem ho k Verči objednala. I když se mu do toho vůbec nechtělo a nešel do toho rád ani s dobrou náladou, tak Verča ho krásně rozpovídala, otevřel se, zlepšila se mu nálada, projevil, co ho trápí a po sezení byl úplně v pohodě a radostný. Koukala jsem na to jako blázen Verča ho fakt krásně rozpovídala, že jí řekl i to, co by mě asi nesdílel Jsem za to moc vděčná. Co se týče bolesti hlavy, tak uvidíme, zatím dobrý Děkuji Veru!

Marcela + syn Michal

Poslání léčení Thetahealing® telefonicky

Využila jsem možnost vyzkoušet Thetahealing a bylo to úžasné. Nikdy dříve jsem takovou službu nevyužila, tak jsem nevěděla, co můžu čekat, ale Veru mě se vším seznámila, ptala se, na co bych se popř. chtěla zaměřit a když se na mě napojila, tak jsem okamžitě cítila její přítomnost. Aktuálně řeším onemocnění plic, ale podívaly jsme se i do minulosti, čím to může být a skončily jsme i u jater, které se při působení Veru úplně samy ozvaly. Poté jsem cítila neskutečnou úlevu a nyní se mi lépe dýchá. Celé odpoledne jsem měla úžasnou náladu, udělala jsem spoustu věcí, na které jsem předtím neměla energii a dneska jsem vstala s krásným pocitem a odhodláním vše s úsměvem zvládnout. Veru, moc děkuji za krásné léčení, které doporučuji všem, kteří řeší jakýkoliv problém.

Jana V.

Terapeutické sezení Thetahealing® telefonicky

Absolvovala jsem sezení ThetaHealing u Veroniky s přáním „opečovat“ mé fyzické tělo a ponechat prostor tomu, co se má otevřít a ukázat. Veronika má velmi jemné vedení a celý proces jsem vnímala jako relaxaci u mořského pobřeží. Každá buňka mého těla přijímala blahodárné instalace a já se nechala unášet proudem jejího vedení skrze zdrojovou rovinu. Theta léčení vnímám jako ponor do sebe sama, ať už hledáte neobjevenou hloubku, anebo klíčové podvědomé přesvědčení, které volá po rozpuštění. Pokud do něj vcházíte s odevzdáním a důvěrou, že se věci ve vašem životě mohou změnit, pak se vše dá do pohybu, aby se tak pro vaše dobro stalo… I když je Veronika teprve na začátku své cesty jako energetické léčitelky, nepochybuji o tom, že na své cestě za snem stát se úžasnou léčitelkou, vytrvá… A já jí přeji, ať jí Stvořitel na této cestě žehná!

Milena

Poslání léčení Thetahealing® telefonicky

Chtěla bych moc poděkovat Veronice za léčivou terapii Theta healing. Využila jsem její nabídku, na testování její nové služby a musím říct, že to bylo moc příjemné. Verunka je velmi citlivá, vnímavá a empatická žena, cítila jsem, že je to další moje spřízněná duše. Při léčení jsem pociťovala bezpečí, klid, uvolnění, úlevu a vnitřní pohodu. Mým tématem bylo moje manželství a jak vnést více flow do mého podnikání a celkově teď vnímám, že potřebuji více flow přinést i do života. Verunka se na mě naladila a pojmenovávala nahlas, co tam vnímá, co jí přichází, vnímala moje nefunkční vzorce a negativní přesvědčení a s mým dovolením jsme je transformovaly a upravovaly do pozitivních vibrací a prohlášeních. Přišlo mi tam několik AHA momentů a i jsem si potvrdila to, co už dávno vím a cítím. Celé sezení jsem si moc užívala a uvědomovala jsem si, jak je důležité, dovolit si pravidelně nechat se opečovávat a dovolit si žádat o pomoc a podporu. Děkuji Verunko a doporučuji tě dál. Máš velký dar a potenciál, ať se ti daří!

Jana K.

Terapeutické sezení Thetahealing® videohovorem

Dala jsem si předem konkrétní zadání – mé dlouholeté potíže s chrapotem a hlasivkami a tušila jsem, že to bude poněkud náročná práce. Skutečně se vyjevilo spoustu blokujících přesvědčení, které bylo třeba odstranit nebo přepsat. Líbila se mi moc práce s ptaním vlastního těla a sezení mě bavilo. Celkově to kromě naciťování na sebe byla práce se slovy. Verča má bezva přístup – potřebovala jsem upravit některá znění nastavení nových vzorců a Verča poctivě hledala nová slova a upravovala věty tak, aby mému vnímání vyhovovaly. Zároveň se v průběhu čištění ukázalo, že mé hlasivky souvisí také s hlavou, takže jsme se zaměřily i na ni a i přesto, že to bylo téměř u konce sezení, Verča se mnou vše dokončila a ujistila se, že jsme téma kompletně uzavřely. V průběhu sezení jsem okamžitě cítila uvolnění hlasivek. Zrovna jsem měla chrapot a částečně kašel a oboje povolilo. Mé hlasivky sice ještě potřebují opečovat, ale velký kus práce jsme na nich s Verčou udělaly. A tak to je, když se přepisují vzorce, je to práce postupná, protože po přepsání jedněch mohou na povrch vyplout další, a tak je práce na vlastním těle neustálým procesem a skvělým postupem vpřed. Jsem ráda, že mě Verča tímto konkrétním procesem provedla. Byl to pěkný zážitek a moc hezké opečování. Děkuju, Veru.

Marcela

Terapeutické sezení Thetahealing® osobně

Děkuji Veru za hlubší náhled do mne. Byl to obohacující zážitek. Často si lidi neví poradit, či vysvětlit trápení ve svém životě a léčení thétou je příjemný a šetrný způsob jak postupně pochopit iluze v nás, kterých se držíme nevědomě a které nás zatěžují. Mne to sice smetlo tak, ze se mé duševní čištění projevilo i fyzicky, ale to je tím, že jsem si troufla toho na jednom sezení řešit víc. Moc děkuji. Rozhodně doporučuju.

Jarka

Terapeutické sezení Thetahealing® videohovorem

Moc doporučuji Verčinu nabídku. Krásně se s ní pracuje, laskavě vás provede celým procesem. Po sezení jsem se cítila blaženě a můj dlouhotrvající problém se do druhého dne vyřešil. Moc děkuji a bylo mi ctí.

Ivča

Terapeutické sezení Thetahealing® videohovorem

S Verunkou jsem zažila nádherné sezeni Theta. Řešili jsme nastavení mé životní cesty, aby mi do života přišlo to, co má. Cítila jsem, jak mi z podvědomí odcházejí bloky a strachy, které mě brzdily. Úplně jsem tála, jak sněhulák. Na konci jsem se ctila velmi uvolněně. Těším se na změny v mém životě.

Pavla