MEDITACE ČAKROVÁ KRÁTKÁ

Čakrová meditace krátká, která Vás postupně propojí s každou čakrou, kdy se spojíte s její barvou a místem kde sídlí.

Délka 10 minut.

 Cena za meditaci je 220 Kč.

Meditace jsou dvě, slovem a hudbou stejná, popíšu jak se liší. Délka je 10 minut.
  • Čakrová meditace krátká – Mnou namluvená meditace z podprahovou hudbou.
  • Čakrová meditace dlouhá + Theta vlny 639 Hz – Slovem a hudbou stejná meditace jako předchozí + navíc přidán podprahový zvuk Solffeggio frekvence 639 Hz a theta vlny.
Meditaci dostanete do emailu ve formě mp3, můžete si ji stáhnout do svého pc nebo telefonu, můžete ji poslouchat neomezeně často a zůstává Vám napořád.
U těchto meditací není doporučené řídit auto, je lepší se dopředu napít a jinak si to jakkoli užijte podle sebe.
 
Profi podkresovou hudbu k meditaci vytvořila Domi Křížová alias Coffee Doe – Zaměřuje se převážně na tvorbu ambientní hudby, která má uzemňující účinky. Skrze zvuk se dostává do dalekých světů a přináší zpět poselství z hlubin. https://www.instagram.com/coffeedoe/

Někdy se může stát, že některým citlivým osobám může z těch podprahových vln bolet hlava, proto jsem raději vytvořila obě verze, aby jste si mohly vybrat.

POPIS TĚCHTO PODPRAHOVÝCH EFEKTŮ?
V nahrávce je převážně nemusíte zaznamenat, jsou velmi jemné, ale náš mozek je podvědomě vnímá a reaguje, tyto efekty dělají meditaci ještě více léčivou.
639 HZ – Jedná se o frekvenci srdeční čakry. Její vlnění hluboce uklidňuje srdce a naplňuje ho soucitem a láskou. Napětí a úzkost přeměňuje na pozitivní emoce, které léčí oblast srdce. Podporuje porozumění a toleranci. Otevírá srdeční čakru
V theta vlnách můžeme použít frekvenci pro harmonizaci vztahů a přijít na řešení nějaké složité mezilidské situace. Umožňuje se podívat na situaci novýma očima a přináší ochotu k větší laskavosti, která je v souladu s ostatními i se mnou. Pomáhá odstranit bloky a nedorozumění v komunikaci.