ZVUKOVÁ HARMONIZACE S VŮNĚMI neboli terapie srdcovkou

Vedete hektický život a cítíte, že si potřebujete odpočinout? Zrelaxovat tělo i mysl? Nabít své vnitřní baterky, doplnit energii a životní sílu? Naladit se na své nitro?

Dopřejte si léčení srdcovkou, techniku, při které pocítíte a procítíte skrze své smysly účinnost aromaterapie a zvuku Solfeggio nástroje zvaného srdcovka.

Srdcovka působí na frekvenci 528 Hz, což je frekvence lásky. Tělo se při ní dostává do hlubokého vnitřního klidu, nabírá energii a životní sílu.

Vdechování vůní esenciálních olejů vás napojí na vaši vnitřní podstatu, dostanete se tak hluboko do svého nitra. Při harmonizaci se používají různé esenciální oleje, výběr je intuitivní či na přání klienta.

 

Nechte se unášet proudem silného zvuku a úžasných vůní, zharmonizujte své posvátné tělo.

„Srdcovku“ jsem u Verunky chtěla vyzkoušet. Mám ráda ty jemné vibrace, které cítím v těle, pozoruji, ladím se. Díky Srdcovce jsem se dostala opravdu hodně do hloubky, kterou jsem ani nečekala. Nejdříve harmonizace těla, čaker, velice jemné uvolnění. Verunka používá i působení esenciálních olejů, které intuitivně vybere každému. A každý olej, který vybrala, byl ten správný a podpořil můj záměr. Pak jsem už jen sledovala, co se bude dít. Z mého nitra pro mě přišla důležitá věta, zpráva…Něco, co jsem podvědomě cítila, ale nechtěla si to připustit. Slzy tekly proudem, léčily to, co mě tížilo. Verunko, děkuji za tvoji péči, empatii, jemnost."
Lenka

Cena: 1000 Kč / 75 minut