Reference Masáže

Celotělová nebeská masáž biblickými oleji

Doporučuji příjemnou uvolňující relaxační masáž, Verča má jemný láskyplný dotek, mě se moc líbila masáž biblických oleji.

Venuše

Bylinná masáž Raindrop pro těhotné a kojící

Raindrop – harmonizace těla i mysli, tak bych popsala můj dokonalý zážitek z této techniky, kde se snoubí síla esenciálních olejů a speciální masážní techniky. Jsem velmi vděčná paní Veronice, že sestavila esenciální oleje přímo mě na míru, protože kojím. Na začátku masáže mi vysvětlila, jaké oleje se rozhodla použít a na cokoli jsem se mohla doptat. Poté jsem se už jen položila a nechala se hýčkat. Celá masáž byla vedena s velkou péčí a precizností. Postupně jsem přestala vnímat svět kolem sebe, veškeré negativní myšlenky a emoce se rozplynuly. Byla jsem jako v jiném světě, ze kterého se mi vracet opravdu nechtělo. Ještě několik dní po masáži jsem se cítila spokojená, šťastná, uvolněná. A jak se to říká, šťastná maminka rovná se spokojené miminko a tak to bylo i u nás.

Petra

Bylinná masáž Raindrop

Doporučuji vyzkoušet masáž raindrop je úžasná .Trvá 1h 30 min. Je to masáž nohou zad a krku, je velmi jemná s příjemnými olejíčky… krouživými pohyby na zádech okolo páteře. Všem doporučuji vyzkoušet úžasný relax.

Gabriela

Baňkování

Veronika má kouzelné ruce, umí s nimi čarovat. Pro první masáž jsem zvolila na doporučení baňkování a i když jsem byla na baňkování poprvé, musím říct, že práce byla odvedená dobře. 14 dní mě bolelo rameno po práci na zahrádce a do dvou dnů od masáži baňkami bylo po bolesti. Doporučuji všem kdo si chtějí dát do těla.

Šárka

Baňkování

U Veroniky jsem prožila svoji první masáž baňkami. Byl to pro mne opravdu nevšední zážitek. Do té doby jsem byla zvyklá spíše na sportovní masáže. Příjemné bylo pro mne i počáteční uzemnění a stažení energie do Země, pro moje ukotvení. Tak jsem to vnímala já. Přímo masáž baňkami byla pro mne překvapením, příjemná, tlak přesně akorát, baňky umožňovaly působení na různých částech zad, takže to byl pocit, jako když masáž probíhá na několika místech. Jako když vás masíruje několik rukou. Pak přímo působení baňek přesně podle mých potřeb. Relaxace zvonkohrou na závěr byla uklidňující, taková zvuková lázeň. Děkuji za nový krásný zážitek. Určitě si budu masáž baňkami dopřávat i v budoucnu. Moc se na to těším již teď.

Léňa

Bylinná masáž Raindrop

Velmi příjemná masáž, jemný dotyk, skvělé vůně kvalitních olejů Young Living. Úžasný relax ukončený tichými vibračními tóny tibetské mísy. Velmi doporučuji!

Jana

Baňkování

U Veroniky jsem absolvovala zatím pouze jednu masáž, ale určitě ne poslední. I přes mé počáteční obavy z baňkování, jsem byla velmi spokojena. Veronika byla výborně připravena a v pozadí hrála relaxační hudba. Nejprve začala klasickou masáží, která byla skvělá. Poté proběhla masáž baňkami a následně nasazení baňek, které na těle nechala několik minut. Během této doby hrála na zvoneček, jehož hudba krásně doplnila relaxaci. Masáž a baňkovaní u Veroniky mohu jenom doporučit. Mé prvotní obavy byly úplně zbytečné. Pár modřinek, které jsem na zádech měla se asi po týdnu ztratily. Děkuji Veru a těším se na další krásnou masáž u tebe.

Milada

Intuitivní voňavá masáž

Masáž byla moc příjemná, doporučuji.

David

Baňkování

Krásné prostředí. Masáž baňkami mohu jen doporučit. Příště jdu zas.

Lucie

Bylinná masáž Raindrop

Masáž Raindrop od Verunky byla úžasná. Její schopnosti, radostný i láskyplný přístup a vynikající olejíčky Young Living na mém těle kouzlily.

Michaela

Intuitivní relaxační masáž + Baňkování

Baňky + relaxační masáž baňkami můžu jen a jen doporučit. Moc děkuji za příjemnou atmosféru a relaxaci.

Kateřina

Antistresová masáž hlavy

Masáž je moc krásná, super prožitek DOPORUČUJI

Mirka

Intuitivní voňavá masáž

U Sunmarai jsem byla několikrát na masáži, a i když teď už nebydlím v Litoměřicích. Moc ráda k ní zajdu. Je pro mě důležité nechat se hýčkat, a dopřát si relax. Cítím se v její péči bezpečně a klidně. Můžu se naprosto uvolnit, a nechat působit její léčivé ruce. DĚKUJI milá za tvé ošetřování.

Veronika

Baňkování

Ať dělám co dělám, záda mě často bolí, hlavně šíje a oblast hrudníku. Také jsem na mateřské a pořád se ohybam,zvedám,nosím…Uf..Protože věřím v sílu lidského dotyku, tak si dopřávám pravidelnou masáž a zašla jsem také k Veronice. Ta se za příjemné hudby a mnou vybraného aroma olejíčku přesně naladila na to co jsem potřebovala, namasírovala mě tlakem o který jsem si řekla. Díky dvěma druhům baněk svaly nádherně povolily a mezitím hrála na tibetskou mísu. Nikam nespěchala, nic se neřešilo, byl to můj čas, můj relax. Vřele doporučuji !!! S úctou a láskou

Katka