O MNĚ

Jmenuji se Veronika, jméno duše Sunmarai. Jsem žena, která miluje slunce, zpěv manter, masáže, komunikaci s lidmi, automatickou kresbu, napojení na Zdrojovou energii, pobyt v přírodě, otužování a aromaterapii.

Na své cestě objevuji stále své dary, ukotvuji se v sobě, ve svém ženství, ve své přirozenosti. Raduji se z maličkostí, z každého dne, z pohledu do slunce, nechávám se vést životem v souladu se svou duší, se svým posláním. Užívám si studium theta healingu, kabaly a Naam jógy. Každým dnem mne provází napojení na Zdrojovou energii a esenciální oleje, které mne pomáhají jít do větších hloubek, do většího uvědomění v sebe sama, do své přirozenosti, podstaty a svého nitra.

Ve svých službách si kladu důraz na kvalitu, jedinečnost, autentičnost, laskavý a pravdivý přístup. Jsem velmi jemná, otevřená a intuitivní. Vytvářím pro klienta bezpečný prostor přijetí, soucitu a pochopení. Při kraniu a masážích využívám svůj dar léčivého doteku a při sezení Thetahealing svůj dar vhledu a napojení. Jako dospívající jsem chtěla být psycholožkou, a tento sen se mi splnil v roli terapeuta zmiňované metody, ve které jsem se našla, jde mi velmi přirozeně a moc si užívám, jak přínosná pro mne a pro ostatní může být.

Také jsem nadšenou uživatelkou esenciálních olejů firmy Young Living, tyto terapeutické oleje mi každý den pomáhají a s radostí je používám při svých službách.

Provází mne mé motto: „Žít v pravdě, radosti a lehkosti.“

V případě zájmu o mé služby mne kontaktujte.

Těším se na společné shledání, ať osobně nebo online.

S láskou a radostí Veronika Sunmarai