KRANIO NA DÁLKU

Láká vás kranio, ale nikdo tuto celostní terapii na podporu zdraví ve vašem okolí nenabízí? Nebo nemáte čas či chuť někam docházet? 

Pak mám pro vás řešení – kraniosakrální terapii na dálku v pohodlí vašeho domova!

Kromě fyzického doteku, který při tomto způsobu ošetřování nepocítíte, vše probíhá jako při osobním setkání. Účinky krania na dálku jsou stejné, někdy dokonce i silnější.

Během terapie se nechávám intuitivně vést konkrétními potřebami jedince, takže na jednotlivá místa na těle působím po různě dlouhou dobu. Každé ošetření, při kterém využívám také hudební nástroje a zpěv manter, je velmi individuální.

"Veronika má velmi příjemný hlas, kterým terapii uvede, občas řekne něco během ní, ale většinu času si jen užíváte péči, hýčkání a pocit bezpečí. V první polovině terapie jsem cítila krásné vlny energie, které střídal pocit klidu a uvolnění v horní polovině těla. Verča skvěle nacítila, že mám problémy v oblasti krku a krční páteře a věnovala jí speciální péči. V druhé polovině terapie jsem začala cítit příjemné teplo v oblasti pánve, moje tělo už bylo naprosto uvolněné, nemohla jsem se ani pohnout, jen si užívala jemné brnění celého těla a pocity klidu, relaxace a naprosté blaženosti. Ještě jednou moc dekuji."
Michaela

Pojďme společně podpořit a znovu nastartovat regenerační a samoléčivé síly vašeho těla, uvést do souladu zablokovaná místa a vyřešit například bolesti hlavy a zad, nespavost nebo psychickou či hormonální nerovnováhu.

Kraniosakrální terapie je vhodná pro léčbu i prevenci.

Jak kranio na dálku probíhá?

  • Předem si domluvíme čas, kdy terapii uskutečníme (ideální je večer, kdy můžete po terapii jít spát, nebo v době, kdy pak můžete odpočívat).
  • Ve stanovený čas vám zavolám na mobil (nepotřebujeme kameru). Telefon si dáte dál od sebe a na hlasitý odposlech. Během terapie nemusíte mluvit, je to pouze pro případ, že byste mi potřebovali něco říct.
  • Doporučuji vyhradit si dostatek času pro sebe bez vyrušování a o samotě, ležet na zádech (nejlépe na posteli) pod přikrývkou, nepřekřižovat ruce a nohy a užívat si vjemy, odpočívat nebo klidně usnout.

Délka terapie je individuální – cca 40-60 min / 900 Kč.

Pro děti do 18 let je cena za terapii 600 Kč.

Zvýhodněné balíčky pro větší změny a posuny:

  • balíček 3 terapií na dálku (3 x 60 minut) – 2 500 Kč;
  • balíček 5 terapií na dálku (5 x 60 minut) – 4 000 Kč;
  • balíček 10 terapií na dálku (10 x 60 minut) – 7 800 Kč.

Platnost balíčků je 6 měsíců od zakoupení, vždy pouze pro 1 osobu (balíčky nejsou přenosné).