Láká tě kranio? A chceš si ho prožít v pohodlí svého domova?

Skvělé, jsem tu pro tebe. Nabízím tuto terapii i ve verzi na dálku. Ochuzeni budete pouze o fyzický dotek, který bohužel neucítíte, jinak terapie i účinky jsou stejné, někdy až silnější.

Při terapii používám postup, který jsem se naučila v rámci výcviku kraniosakrální terapie, dále intuitivně využívám možnosti různých nástrojů a zpěvu manter. Po celou dobu se nechávám intuitivně vést, na různá místa působím různě dlouhou dobu podle toho jak cítím, že je potřeba. Každé ošetření je tedy velmi individuální.

Cítíš potřebu odpočinku? Cítíš ve svém životě nerovnováhu, psychickou nebo hormonální? Cítíš se v napětí, ztuhlá? Věříš, že energie je neomezená? Pokud ano, využij možnosti této terapie na dálku.

Jak to probíhá? Domluvíme se na čase, ideálně večer, aby si se pak mohl/a uložit ke spánku nebo v čase, aby si pak nemusel/a nic dělat. Zavoláme si klasicky přes telefon, není potřeba kamera, stačí když si telefon dáš dál od sebe a na hlasitý odposlech, je to jen pro případ, že by si mi potřeboval/a něco říct. Při terapii je potřeba být sama v místnosti, mít čas pro sebe, ležet na zádech (postel nebo karimatka), přikrýt se a nepřekřižovat ruce a nohy.

Terapie (hovor na dálku) trvá individuálně – cca 40-60 min.

Částka 900 Kč za terapii.

Pro děti do 18 let částka za terapii 600 Kč.

Možnost zvýhodněných balíčků:

  • Balíček tří terapií na dálku (3x 60 minut) – 2500 Kč (ušetříte 200 Kč)
  • Balíček pěti terapií na dálku (5x 60 minut) – 4000 Kč (ušetříte 500 Kč)
  • Balíček deseti terapií na dálku (10x 60 minut) – 7800 Kč (ušetříte 1200 Kč)
  • Platnost balíčku je šest měsíců od zakoupení, a je platné pouze pro jednu osobu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.