Meditace pro zářivé ráno

Meditace pro zářivé ráno je doporučené poslouchat ráno, ideálně hned po probuzení ještě s postýlce. Když to ucítíte, tak si ji můžete i nastavit jako budík.

Trvá 7 minut. Cena 220 Kč.

Slouží k možnosti, jak se krásně a pozitivně probudit do nového dne, prožít si vděčnost za nový den a vizualizovat si, co krásného si přejete, aby jste ten den prožily.

Meditace jsou dvě, slovem a hudbou stejné, popíšu jak se liší.
Meditace pro zářivé ráno + Theta a alfa vlny 396 Hz – Slovem a hudbou stejná meditace jako předchozí + navíc přidán podprahový zvuk Solffeggio frekvence 396 Hz a theta a alfa vlny.

VÍCE O TÉTO FREKVENCI A TĚCHTO VLNÁCH
396 Hz – Tato frekvence umí léčit na emocionální úrovní. Rozpouští pocity viny, stresu a strachu. Vrací emoce do rovnováhy a přináší nám radost i v těžkých životních situacích. Propojuje nás se sebou samými a s duchovním světem. Velmi nám pomáhá najít vnitřní klid. Posiluje naše energetické pole. Díky této frekvenci se můžeme zbavit našich bloků a strachů, které nám brání dosahovat našich cílů. Díky tomu se můžeme osvobodit od svých omezujících přesvědčení a dosáhnout toho, co si pro sebe přejeme. Dokáže přeměnit naše nevědomé vzorce v mozku, které nás stahují zpět a otevřít nám nové možnosti, které před sebou máme.
Ve spojení s theta vlnami může být frekvence efektivní při rozpouštění viny a strachu a pro celkové uklidnění a postupnému uvolňování potlačených emocí.
Ve spojení s alfa vlnami může být meditace podpůrným prostředkem pro zahájení akčních kroků na cestě k cíli. Může klientovi dodávat odvahu a udržovat ho na započaté cestě. Bude mu připomínat jeho cíl a přenese ho přes občasná údolí zpět na směr, kterým chce jít. V alfě se otevírají naše kreativní schopnosti a klient tak může mít plno vhledů a konkrétních tipů, jaké praktické kroky má udělat ve své realitě.

Zpětná vazba od Lucie na meditaci Zářivé ráno

Meditaci Pro zářivé ráno od Veroniky si pouštím ještě v posteli po probuzení a musím říct, že mi každé ráno udělá opravdu krásnější. Určitě by se dala poslouchat i během příprav snídaně nebo jako součást ranního koupelnového rituálu. Člověk se u ní pomalu a příjemným způsobem probere do nového dne. Díky ní mám hned po ránu úžasnou náladu. Meditace mě vždy příjemně naladí, nakopne, ale zároveň vyklidní, uvede do stavu vděčnosti a těšení se na to, co krásného ten den prožiju. Je to ideální vědomý start skvělého dne. Určitě moc doporučuju. Lucie K.