ROZPRAVY S DUŠÍ MIMINEK

Tato služba je vhodná pro ženy: 

– které si přeji otěhotnět (pomohu ti pročistit vše, co může k otěhotnění bránit, s bolestí s předchozích porodů, přípravou na umělé oplodnění, propojení s dušičkou miminka a další).

– které jsou těhotné (podpora jakéhokoli tématu v těhotenství, psychická příprava na porod, šestinedělí, zpracování jakéhokoli strachu v těhotenství, strach z potratu, porodu a další).

– které již mají malé miminko (zpracování porodu, psychická podpora, energetické čištění jakéhokoli tématu, podpora kojení, zavinování dělohy a další).

Duše miminek, myslím tím duše, která se vám chystá narodit – vybralo si vás jako svého rodiče. 

A také duše vašeho miminka, které zrovna nosíte v bříšku či již je narozený.

Jste žena, která touží být maminkou? Toužíte po miminku? Po spojení s budoucí dušičkou? 

Děláte pro to vše možné, ale stále se vám otěhotnět nedaří? Cítíte, že něco drhne nebo nejde, jak byste si přála?

Nebo naopak již jste těhotná, a toužíte se miminka na něco zeptat, více se s ním propojit?

Pojďme se společně zkusit spojit s dušičkou vašeho ještě nenarozeného miminka, které si vás vybralo jako své budoucí rodiče a čeká na početí nebo již roste v bříšku. Při videohovoru se na vás napojím a zjistím, zda je nějaká duše pro vás připravená, či se napojím na dušičku, která je ve vašem bříšku (lze v jakékoli fázi těhotenství).

Pokud se objeví, můžeme s jejím souhlasem se na ní napojit, a společně zjistit, co úspěšnému početí brání. Zároveň skrze metodu Thetahealing s vaším souhlasem pročistím vaše energetické pole od všeho co tam je. Často jsou to negativní zkušenosti z předchozích porodů či potratů, od různých strachů spojených s těhotenstvím, mateřstvím, dále lpění, strach z bolesti a další. Vše můžeme nechat poléčit, tak aby jste více byla připravená na početí.

Navíc, pokud tomu bude dušička miminka nakloněný, můžeme ji i pokládat jakékoli otázky. 

Každé sezení je velmi individuální. Po celou dobu pracuji velmi intuitivně, v napojení na zdrojovou energii. Jedná se o velmi jemnou práci.

Současně s tím Vás skrze tuto službu mohu psychicky podpořit na porod, poléčit všechny strachy, které tam můžete cítit, a propojit Vás více z vizí představ vašeho vysněného porodu.

Jak rozpravy s duší miminek probíhají?

  • Setkání trvá 60-90minut, cena je 1800 Kč za sezení,
  • s vaším souhlasem se napojím skrze theta vlny na vaše energetické pole,
  • budu vám sdělovat, co cítím a vidím skrze vhledy,
  • s vaším souhlasem mohu energeticky pročistit vše co brání k početí skrze metodu Thetahealing,
  • a bude-li to možné, budeme se dušičky ptát na to, co vás zajímá.
"Když jsem začala uvažovat na spojením se s duší miminka, začaly mi přicházet nabídky, z nichž jsem si intuitivně vybrala nabídku od Verči. Vybrala jsem si správně, bylo to velmi milé setkání. Verča působí jemně a zajistila mi příjemné propojení. Během sezení jsem se mohla ptát na jakékoliv otázky. Přišly jsme na tři témata, která bylo potřeba z mé strany zpracovat, s čímž mi Verča pomohla. Moc tuto jemnou bytost doporučuji a děkuji za tuto krásnou službu."
Veronika