AROMATERAPIE, PRÁCE S ESENCIÁLNÍMI OLEJI

Milujete esenciální oleje?

Znáte ten pocit, kdy se můžete volně nadechnout čistých přírodních vůní?

Chcete prohloubit zážitek z masáže nebo umocnit hloubku léčení během společných terapií? Rádi byste se naučili více používat esenciální oleje a provoněli tak váš byt či dům příjemnou vůni?

Pak je pro vás má aromaterapeutická nabídka, při níž využívám sílu esenciálních olejů, a to převážně intuitivně, nebo podle daného záměru.

Můžete vybírat z těchto možností:

Aromadýchánek – soukromé či skupinové setkání nad/s esenciálními oleji, kde si nejen povíme základní informace o esenciálních olejích, ale také k velkému množství vonných olejů budeme přičichávat a tím je poznávat. Skrze plnou pozornost či vedenou meditaci se vždy s konkrétní esencí propojíme, čímž umocníme daný prožitek z ní.

Aromaporadenství – ráda vám předám nejen základní informace o aromaterapii a jednotlivých vůních, ale také rady a tipy, jak si například rychle pomoci se zlepšením psychické i fyzické pohody, jak oleje využívat na cestách či jak je co nejlépe kombinovat a používat.

Esenciální oleje při masáži (voňavá masáž) – masáž, při níž dávám vonné esence na kůži masírovaného.

Inhalace esenciálních olejů během terapie pro hlubší prožitky a léčení.

Vůně v roll-on z esenciálních olejů v obchůdku můžete využít možnost koupě mnou namíchaných směsí ve formě parfémku v roll-on balení. Či mohu namíchat vůni přímo pro vás a pro váš konkrétní záměr.

Používám 100% oleje terapeutické kvality od firmy Young Living.

Za mě to jsou nejvíc kvalitní produkty. Navíc mi za tu dobu, co s nimi pracuji, přirostli velmi k srdci. Navázala jsem s ní i spolupráci, takže vám mohu zprostředkovat objednání jejích produktů či možnost registrace a tím výhodnějšího objednávání. Zároveň nabízím možnost odkapání menšího množství na vyzkoušení.

Zaujala vás aromaterapie?

Chcete zorganizovat aromadýchánek, nebo se na něco ohledně olejů zeptat?

Kontaktujte mě nebo navštivte můj voňavý obchůdek a vyberte si svou vůni či jiný voňavý produkt.