MEDITACE PRO KLIDNÉ USNUTÍ

Formát MP3, délka 12 minut.

Díky této meditaci vyřešíte své problémy s usínáním.

Meditace vás příjemně zklidní a pozitivně naladí před spánkem. Skrze dech uvolníte své tělo a zároveň si prožijete vděčnost za celý uplynulý den a jeho dary. Na závěr vás obklopí energie lásky, míru a světla.

Cena 220 Kč za meditaci.

Co přesně získáte? – Pro posílení efektu jsem vytvořila dvě verze této meditace, které jsou slovem a hudebním doprovodem totožné:

  • Meditace pro klidné usnutí základní verze mnou namluvené meditace s hudebním podkresem.
  • Meditace pro klidné usnutí + theta vlny 174 Hz – základní verze meditace doplněná o léčivý podprahový zvuk Solffeggio frekvence 174 Hz a theta vln.

Vlnění 174 Hz urychluje regeneraci, neboť orgánům v těle vysílá hluboce uklidňující zprávu, že vše je v pořádku a že jste v bezpečí. Tím dodává tělu potřebný odpočinek, který umožní lépe načerpat energii.
Společně s vlnami theta pak podporuje duševní klid, ulevuje od stresu a napomáhá zpracování náročnějších událostí.

Velmi jemné podprahové zvuky v nahrávce, které umocňují léčivou sílu meditace, nemusíte ani zaznamenat, přesto je váš mozek podvědomě bude vnímat a reagovat na ně. Pozor – citlivé osoby může z podprahových vln bolet hlava. Proto máte k dispozici obě verze, abyste si mohli vybrat.

Specifikace a doporučení

Obě meditace vám po zaplacení zašlu jako odkaz ke stažení ve formátu MP3 a můžete je poslouchat na telefonu, MP3 přehrávači či PC libovolně často. Zůstávají vám napořád.

Před spuštěním meditace doporučuji se napít. Meditaci není vhodné poslouchat při řízení dopravních prostředků.

Užijte si meditaci a poslouchejte ji jakkoli často ucítíte.

Podkresovou hudbu k meditaci vytvořila Domi Křížová alias Coffee Doe, která se zaměřuje  převážně na tvorbu ambientní hudby s  uzemňujícími účinky. Skrze zvuk se dostává do dalekých světů a přináší zpět poselství z hlubin. Více o Coffee Doe a její tvorbě naleznete zde https://www.instagram.com/coffeedoe/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *