Meditace pro klidné usnutí

Slouží k možnosti, jak se krásně a pozitivně zklidnit před spaním, prožít si vděčnost za celý den, uvolnit skrze dech své tělo, zpětně si projít dary, které jsme celý den prožily. A na úplný závěr se nechat obklopit energií lásky, míru a světla.

Meditace pro klidné usnutí trvá 12 minut a můžete ji poslouchat libovolně často.


Meditace je ve dvou verzích, slovem a hudbou stejné.
– Meditace pro klidné usnutí – Slouží k možnosti, jak se krásně a pozitivně zklidnit před spaním, prožít si vděčnost za celý den, uvolnit skrze dech své tělo, zpětně si projít dary, které jsme celý den prožily. A na úplný závěr se nechat obklopit energií lásky, míru a světla.
– Meditace pro zářivé ráno + Theta vlny 174 Hz – Slovem a hudbou stejná meditace jako předchozí + navíc přidán podprahový zvuk Solffeggio frekvence 174 Hz a theta vln.

Profi podkresovou hudbu k meditaci vytvořila Domi Křížová alias Coffee Doe – Zaměřuje se převážně na tvorbu ambientní hudby, která má uzemňující účinky. Skrze zvuk se dostává do dalekých světů a přináší zpět poselství z hlubin. https://www.instagram.com/coffeedoe/

VÍCE O TÉTO FREKVENCI A TĚCHTO VLNÁCH
Vlnění 174 Hz vysílá vašim orgánům hluboké uklidnění, že je vše v pořádku a že jste v bezpečí a tím dává našemu tělu příležitost pro rychlejší regeneraci. Dodává tím tělu potřebný odpočinek, který umožní lépe načerpat energii.
Ve spojení s vlnami Theta se 174 Hz hodí například jako podpora pro duševní uklidnění, úleva od stresu a zpracování náročnějších všedních událostí.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.