Meditace Ženství

Théta meditace pro ženy. Délka meditace je 26 minut, a je ve formě mp3, můžete ji poslouchat, jak často budete potřebovat.

Cena je 220 Kč za meditaci.

Théta meditace pro ženy. Délka meditace je 26 minut, a je ve formě mp3, můžete ji poslouchat, jak často budete potřebovat.
Chceš podpořit své ženství? Chceš se napojit na svou přirozenost? Chceš dodat léčení do tvého těla?
Nech se provést meditací, která je nahraná mým hlasem, ve které skrze napojení na světlo podpoříš své ženství.

Zpětná vazba od Alžbětky na meditaci Ženství

Krásný den. Přiznám se, že při prvním poslechu meditace jsem usnula. Ale pak jsem druhý den zjistila, že účinky meditace se na mě projevily, i když jsem spala. Podvědomí vše slyšelo a pracovalo za mě. Měla jsem lepší náladu, najednou jsem o sebe více začala pečovat a nejen z povinnosti, ale s radostí. Hned druhý den jsem si meditaci poslechla znovu a to jsem už vnímala vše. Je až neuvěřitelné, jak jsem se při meditaci uvolnila a spojila jsem se se svým tělem. I když to nedokážu popsat, došlo k úžasnému uvolnění a přijmutí všeho, co jsem potřebovala přijmout. Jsem vděčná, že jsem žena a vím, že mé tělo je úžasný dar. Po vaší meditaci mám zase energii pokračovat a dokončit vše, co jsem kdysi začala. Děkuji vám za meditaci a vím, že pomůže mnoha dalším ženám. Moc děkuji, Alžběta