THÉTA LÉČENÍ - THETAHEALING®

Chcete změnit svůj život? Opustit tíživou minulost? Odlehčit od negativních emocí? Přejete si žít v radosti a lehkosti?

Potýkáte se s problémy ve vztazích, s otěhotněním, v oblasti financí nebo v zaměstnání? Máte nějaké zdravotní obtíže? Cítíte z něčeho strach, obavy?

To a mnohem více můžeme spolu změnit, uzdravit a přepsat skrze léčení Thetahealing®.

Metodou Thetahealing® (léčení ve stavu théta) lze přeprogramovat omezující přesvědčení, strachy, bloky, obavy a jiné. Zároveň umožňuje „nainstalovat“ nové pozitivní pocity a přesvědčení. Tak abychom žili lepší život.

Během léčení se s vaším souhlasem napojím na vaše energetické pole, kde načtu různé programy, přesvědčení a pocity, které jsou uchovány hluboko ve vašem podvědomí (často jsou to programy, které si neseme z minulých životů, prenatálního období, porodu, dětství nebo jsou předávány z generace na generaci).

V bezpečném a laskavém prostoru vyhledám příčiny problému a s vaším souhlasem odeberu a nahradím pozitivní energií, nebo tím, co budete potřebovat, abyste žili svobodnější a radostnější život.

Vše je doprovázeno světlem a energií zdroje. Sezení ukončuji, až když cítím, že se vaše energie změnila, že se proměnilo vše, co bylo potřeba.

Při sezeních se často potýkám s tématy: potíže s otěhotněním, traumata z vlastního prenatálního období nebo porodu, porodní traumata a potraty. Dále témata ohledně financí, strachu z uživení se, často jsou to přesvědčení, které si táhneme rodově nebo z našeho dětství. Dalším častým tématem je málo radosti v životě, únava, bolesti hlavy, vztahové problémy, změna zaměstnání, strach z řízení auta, samotanadváha a další. Skrze tuto metodu se dá podívat na jakékoli téma, včetně zdravotních obtíží.

Otevřete se a pusťte vše, co vás tíží. Začněte žít život takový, jaký doopravdy chcete.

IMG_1187

Částka za individuální sezení:

 • 600 Kč (do 30 min) – pouze posílání léčení*
 • 1200 Kč (do 60 min) – pouze sezení pro děti do 18 let
 • 1800 Kč (do 90 min) – sezení pro dospělé nad 18 let
 • v případě delšího sezení než je délka 60 nebo 90 minut, je cena za každých dalších započatých 30 min 600 Kč

*Jedná se jen o energetické opečování jakéhokoli tématu, rozpuštění tíhy, stresu, poslání bezpodmínečné lásky.

Jak individuální sezení Thetahealing® probíhá?

 • Nejdříve mi napište email či zavolejte, společně dohodneme ideální termín. Osobní sezení probíhá v Litoměřicích, či můžete využít možnost online přes videohovor přes Google Meet).
 • Na sezení můžete (ale nemusíte) mít připravené téma, na které se chcete podívat. Na začátku si o něm budeme povídat.
 • Poté se pustíme do hluboké individuální práce. Napojím se na vás, abych mohla provést čtení. A průběžně se budu doptávat na různé věci. Nakonec vždy s vaším souhlasem nechám provést změnu. 
 • Vše se děje ve velmi příjemné, bezpečné a klidné atmosféře.
 • Během léčení můžete vnímat různé pocity, teplo, brnění, otevírání jednotlivých čaker, příval energie, navrácení síly, či sebevědomí. Může se také objevit očistný pláč. Často dochází k různým aha momentům, kdy vše do sebe začne zapadat jako skládačka.  Na konci sezení vnímám, jak se vám změnila energie a jak jste mnoho tíživého ze svého života propustili. Věřím, že i vy tuto změnu pocítíte.
 • V rámci sezení budeme používat svalový test, jeho provedení Vám vysvětlím.
 • Po celou dobu sezení je potřeba, abyste hodně pili, nejlépe čistou vodu, seděli uvolněně a cítili se v pohodlí.
 • V případě online varianty doporučuji mít sluchátka, a je potřeba mít pro sebe klid a čas, nebýt nikým a ničím rušen.
"Veru pracuje láskyplně a lze jí plně důvěřovat. Sezení s ní jsou momentálně jedním z největších přínosů pro můj život. Doporučuji každému, kdo je připraven podívat se pod svůj imaginární koberec, kam si již léta zametá vše, na co je bolestivé se podívat."
Barbora
Terapeutka
"S théta healing léčením to byla moje první zkušenost. Musím říct, že to bylo silné, ale na druhou stranu úžasné. Vlastně si „jen“ povídáte, ale není to jen povídání. Měla jsem u Verči dvě sezení. Obě jsem probrečela. Zjistila jsem, kolik si toho člověk “ nese“ z dětství, a jak moc ho to ovlivňuje a neuvědomuje si to."
Petra
Sociální pracovnice

Jak vznikla metoda Thetahealing®?

U zrodu metody stojí americká léčitelka Vianna Stibal, která si sama prošla dle lékařů nevyléčitelnými nemocemi (rakovinou). Během terapií se svými klienty, přemýšlela, proč se někomu podaří uzdravit a někomu ne. Došla k závěru, že je to vlivem podvědomých přesvědčení, která si během života člověk osvojí. Vyvinula tedy metodu Thetahealing®, při níž se mozek terapeuta přepíná do vln théta a tyto vlny umožňují přístup do podvědomí, kde lze se souhlasem měnit přesvědčení a pocity jednotlivců skrze napojení na energii stvoření.

Zvýhodněné balíčky pro větší změny a posuny:

 • balíček 5 poslání léčení (5 x 30 minut) – 2 500 Kč;
 • balíček 3 sezení (3 x 90 minut) – 5 100 Kč;
 • balíček 5 sezení (5 x 90 minut) – 8 000 Kč
 • balíček 12 sezení (12 x 90 minut) – 18 000 Kč = roční spolupráce

Platnost balíčků je 6 měsíců od zakoupení, vždy pouze pro 1 osobu (balíčky nejsou přenosné). Lze střídat variantu osobně a online. Je možné se domluvit na variantě dvou splátek. 

certifikát Theta healing® Základní kurz – lektor Lucie Rimona
certifikát Theta healing® Pokročilý kurz – lektor Lucie Rimona
certifikát Theta healing® Hlubší kopání – lektor Indra Silar
certifikát Theta healing® Vy a Stvořitel – lektor Věra Štěpánková
certifikát Theta healing® Tělo zpívá – lektor Noam Paz
certifikát Theta healing® Intuitivní anatomie – lektor Michaela Fojtlová
certifikát Theta healing® Rytmem k perfektní váze – lektor Věra Štěpánková