Reference Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie osobně

Kraniosakrální terapie od Verunky byla naprosto úžasná. Tuto terapii mohu jen doporučit. Krásné prostředí, hřejivé doteky jemných rukou vás nabíjí pozitivní energií na dlouhou dobu. Vřele doporučuji. Určitě někdy přijdu znovu.

Ivo

Kraniosakrální terapie na dálku

Chtěla bych poděkovat Verunce za příjemné setkání. Oslovila mě svou energií a od začátku jsem cítila, že spolupráce s ní bude pro mě přínosná. Domluvili jsme se na kraniosakrální terapii na dálku. Také jsem ráda, že Verunka dává prostor pro přání klientů. Miluji léčení zvukem a solfeggio ladičky, tudíž jsme tyto dvě techniky zkombinovaly a výsledek předčil mé očekávání. Během setkání jsem měla na určitých místech pocity tepla, brnění, cítila jsem uvolnění a viděla i vize, kde se mi přesně spojilo téma, které si řeším s minulými životy a propojilo i s lidmi a tématy, které se nyní zpracovávám. Poté jsem se cítila velmi uvolněně, po dlouhé době jsem usla kvalitním spánkem a cítila se nabitá energií. Určitě mohu doporučit a těším se na vyzkoušení dalších technik, které Verunka nabízí. Už při prvním kontaktu mi odpověděla na veškeré dotazy, vše vysvětlila a byla pro ni důležitá i zpětná vazba a sdílení ohledně pocitů. Jde vidět, že Verunce záleží na spokojenosti klientů, zkvalitňování služeb, nebojí se propojit více technik a plnit specifická přání klientů. Vyhovovalo mi také, že jsme se mohli domluvit na večerní termín, kvůli mé vytíženosti. Takže za mě 100% servis a spokojenost.

Nika

Kraniosakrální terapie na dálku

S Veronikou Sunmarai, ktorá pomáha ľudom kraniosakrálnou terapiou som sa zoznámila na FB. Kontaktovala som Veroniku a dohodli sme sa na termíne stretnutia. V rámci terapie som prežívala nádhernú uvoľňujúcu chvíľu. Bola to chvíľa uvoľnenia, kľudu a vizualizácie. Bolesť v nohe, ktorú som mala niekoľko dni prestala. Počas terapie som videla prírodné obrazy, ktoré som na nasledujúci deň v reálnej skutočnosti videla na oblohe. Bolo to veľmi silné a zároveň i potvrdením toho, že moje smerovanie je na správnej ceste. Milo ma prekvapil i Veronikin spev, ktorý vo mne zanechal krásny a silný zážitok. Veronika je žena so skúsenosťami v terapiách a odporúčam ju všetkým ženám, ktoré sa nevedia pohnúť z miesta vo svojom živote. Stačí Veronike napísať správu a dohodnete si termín.

Janka

Kraniosakrální terapie na dálku

Z celého srdce bych vám, ženy, chtěla doporučit Veronika Sunmarai a její kraniosakrální terapii moc jsem nevěděla, do čeho jdu a co mě přesně čeká, ale rozhodlo srdce, tak jsem se na terapii moc těšila. Mívám někdy problém se uvolnit, ale jakmile jsem se ocitla v energetickém poli Verči, najednou ze mě všechno spadlo a moje tělo upadlo do nejvyšší možné relaxace. Veronika má velmi příjemný hlas, kterým terapii uvede, občas řekne něco během ní, ale většinu času si jen užíváte péči, hýčkání a pocit bezpečí. V první polovině terapie jsem cítila krásné vlny energie které střídal pocit klidu a uvolnění v horní polovině těla. Verča skvěle nacítila, že mám problémy v oblasti krku a krční páteře a věnovala ji speciální péči. V druhé polovině terapie jsem začala cítit příjemné teplo v oblasti pánve, moje tělo už bylo naprosto uvolněné, nemohla jsem se ani pohnout, jen si užívala jemné brnění celého těla a pocity klidu, relaxace a naprosté blaženosti. Ještě jednou moc dekuji.

Michaela

Kraniosakrální terapie osobně + sezení Thetahealing

Na popud mých sester jsem u slečny Veroniky podstoupila Kraniosakralni terapii v kombinaci s terapií Tethahealing. Zpočátku jsem byla skepticka a neměla jsem žádné očekávání. Avšak výsledek terapie byl mile překvapující. Po skončení obou terapií jsem se cítila velmi uvolněně, plná sily a veškeré neduhy, stres a tíha z minulosti byla pryč.Stare rány se zázrakem zahojili a dlouholeté výčitky vůči lidem,kteří mi ublížili skončili a já byla schopna jim odpustit. Zdá se to jako nemožné, ale některé psychicke bloky z dětství a minulosti se uvolnili a já se tak cítím o mnoho lepe.Všem, kteří se nad něčím trápí či jsou ve stresu opravdu doporučuji salon navštívit. Veronika je empaticka, vyzařuje z ní pohoda,klid a pozitivní energie. Salon je útulny a působící příjemnou atmosféru.

Vlaďka

Kraniosakrální terapie na dálku

Po kraniosakrálním ošetření jsem toužila už poměrně dlouho, nebo spíš moje tělo si o ně říkalo A když se mi dostalo možnosti jej konečně vyzkoušet a to ještě ve formě poskytované “na dálku”, neváhala jsem ani minutu. Celý proces byl velmi příjemný, uklidňující, cítila jsem jakoby vlnění, ale velmi jemné, nijak invazivní. V jeden moment jsem slyšela i své srdce, což se mi do té doby nikdy předtím nestalo, byl to krásný a nepopsatelný zážitek. Vlastně bych zpětně řekla, že jsem se ním v ten moment propojila. Po terapii jsem hned usnula a probudila se až ráno, což u mne nebývá zvykem, většinou se budím několikrát za noc. Tentokrát to bylo ale jiné A jako bonus toho všeho bych chtěla vyzdvihnout urovnání mého MS cyklu, se kterým bojuji přes tři roky. Kranio na dálku od Veroniky určitě doporučuji a zároveň za něj ještě jednou touto cestou děkuji

Šárka

Kraniosakrální terapie osobně

Určitě každému doporučuju vyzkoušet kraniosakralní terapii. Je to výborný relax a človek nabere tolik životní energie, že se cítí znovu zrozený.

Pavla

Kraniosakrální terapie na dálku

S Veronikou jsme se domluvily na kranio na dálku. Předem mi poslala informace o tom, jak to bude probíhat, a jak se mám připravit. V domluvený čas jsme si zavolaly. Pak už jsem si jen udělala pohodlí a odpočívala, zatímco Veronika pracovala. Líbilo se mi, že mi předem řekla, že nemusím vůbec na nic reagovat. Ocenila jsem i to, že mi na konci dala předem domluvený signál, že je konec (zvuk mísy) a pak hovor ukončila. Bylo jen na mně, jestli hned vstanu, nebo ještě nechám proces v klidu doběhnout. Po sezení, nebo spíš ležení, jsem se cítila příjemně odpočatá.

Petra